Пријем бруцоша на Педагошком факултету у Врању

05. окт 2015.

На Педагошком факултету у Врању 1. 10. 2015. године почела је школска година за студенте прве године основних и интегрисаних студија. Као и сваке године до сада, пријем бруцоша и поделу индекса пратила је свечаност. Студенти Педагошког факултета у Врању, приредили су пригодан програм у којем је учестовао хор студената „Даскал", на челу са диригентом, проф. мр Јеленом Вучковски. Осим хора, у програму су се чули пригодни текстови о учитељу, а изведен је један монолог из Госпође министарке, као део рада на вежбама из Сценске уметности.
Студентима се обратио бивши декан, проф. др Стојан Ценић, потом актуелни декан од 1. 10. 2015. године, проф. др Сунчица Денић Михаиловић , као и градоначелник г.Зоран Антић. Истакнут је значај образовања и креирања доброг учитеља и наставника, као што је указано на феномену слободног и креативног учења и рада, што ће студенти Педагошког факултета у Врању још боље чинити. На крају свечаности, декан Факултета, проф. др Сунчица Денић Михаиловић, поделила је индексе најуспешнијим студентима при упису.