НАЈАВЕ ДОГАЂАЈА

ОБАВЕШТЕЊЕ - студентски портал

11. јан 2018.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се сви студенти Педагошког факултета у Врању, да ће се on-line анкета за евалуацију наставног процеса која се сада спроводи преко налога на студентском порталу (е- индексу), обавити у периоду од 10.01.2018 до 15.02.2018 године.
Сваки студент је дужан да на свом налогу на студентском порталу попуни анкету у оквиру падајућег менија Анкете, попуни анкету јесен 2017/2018 као и анкету Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Републичког завода за статистику у оквиру обавештења односно вести на студентском порталу.
Студент који није попунио анкету неће бити у могућности да овери зимски и упише наредни летњи семестар у оквиру школске 2017/18 или да одбранин завршни (мастер) рад.
За све информације у вези са отварањем налога на студентском порталу и попуњавањем on-line анкете можете се обратити систем администратору факултета путем еmail-a igorm@ucfak.ni.ac.rs или телефоном на 017/422 962;017/ 421 633 локал 113.
Напомена: да би студент могао да отвори налог на студентском порталу мора имати регистровану е-маил адресу у електронској бази студентске службе а ако студент нема исто може учитити на шалтеру студентске службе тако што ће и своју валидну е-маил адресу оставити референту за студентска питања.
• Попуњавање on-line анкете могуће је обавити најкасније до 15. 02. 2018. године.