НАЈАВЕ ДОГАЂАЈА

ОБАВЕШТЕЊЕ - студентски портал

25. мај 2019.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се сви студенти Педагошког факултета у Врању, да ће се on-line анкета за евалуацију наставног процеса која се сада спроводи преко налога на студентском порталу (е- индексу), обавити у периоду од 24.05.2019 до 30.06.2019 године.
• Сваки студент на основним академским и мастер студијама је дужан да на свом налогу у оквиру студентског портала попуни анкету у падајућој менија Анкете, попуни анкету јун 2019.год. и упитник за вредновање квалитета студијског програма.
• Студенти докторских академских студија такођер су у обавези да попуне анкету у оквиру падајућег менија Анкете под називом Докторске јун 2019.
• Студент који није попунио анкету неће бити у могућности да упише наредни летњи семестар у оквиру школске 2018/19 или да одбрани завршни (мастер) рад.
• За све информације у вези са отварањем налога на студентском порталу и попуњавањем on-line анкете можете се обратити систем администратору факултета путем еmail-a igorm@pfvr.ni.ac.rs или телефоном на 017/422 962;017/ 421 633 локал 108.

Напомена: да би студент могао да отвори налог на студентском порталу мора имати регистровану е-маил адресу у електронској бази студентске службе а ако студент нема исто може учитити на шалтеру студентске службе тако што ће и своју валидну е-маил адресу оставити референту за студентска питања.
• Попуњавање on-line анкете могуће је обавити најкасније до 30.06.2019. године.