ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ О ПРИЈАВИ НА БРЗ ПРОТОК ИНТЕРНЕТА

01. мај 2020.

Обавештавају се студенти Педагошког факултета у Врању да је Кабинет председника Владе у сарадњи са Министарством трговине, туризма и телекомуникација обезбедио подршку телеоператера како би студентима који наставу прате онлајн био омогућен брз проток интернета.
Студенти који желе да им, у циљу праћења наставе, брз проток интернета буде омогућен, могу се пријавити тако што ће послати мејл са именом и презименом, бројем телефона и називом свог оператера на следећу мејл адресу:igorm@pfvr.ni.ac.rs
Пријаве се могу послати најкасније до 07. маја до 10 часова, а Факултет ће, након тога, послати списак студената који су се благовремено пријавили, како би се тим претплатницима омогућио брз проток интернета.