ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ МАСТЕР СТУДИЈА

09. јун 2020.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ МАСТЕР СТУДИЈА

Сви студенти у обавези су да овере летњи семестар, а самофинансирајући студенти дужни су да до момента овере летњег семестра измире школарину за текућу школску годину.
Неопходан услов за оверу семестра је и попуњена анкета на Студентском порталу. Овера летњег семестра обавиће се у периоду од 15. до 19. јуна 2020. године.
Документација која је неопходна за оверу семестра:
- семестрални лист
- доказ о уплати школарине

У истом периоду обавиће се и пријава испита за јунски испитни рок.

НАПОМЕНА: Имајући у виду мере које је Влада Републике Србије предвидела у циљу спречавања ширења заразне болести COVID-19, студенти се упућују да оверу семестра и пријаву испита обаве електронским путем, без доласка на Факултет. За пријаву испита студенти ће користити Студентски портал, а скенирану документацију за оверу семестра треба да шаљу на мејл адресу dejkovicnenad@gmail.com.