ОГЛАСНА ТАБЛА - ВРАЊЕ

Смотра беседништва студената 4. године

04. апр 2013.

СМОТРА БЕСЕДНИШТВА

Сваке године, већ по тринаести пут, уочи Дана факултета, одржава се традиционално надметање у беседништву студената Учитељског факултета који су се определили за изборни предмет Реторика, код проф. др Сунчице Денић.
И ове године, од неколико десетина студената који су се определили за овај изборни предмет, до финала је дошло петанаестак. Они су и били учесници Смотре која се одржала 4. априла, уочи јубиларне двадесетогодишњице Факултета. Жири у саставу: проф. др Стана Смиљковић, Драган Станковић, глумац Позоришта у Врању, Јелена Јовановић, асистент, Ненад Дејковић, мастер-студент, некадашњи првак у беседништву и проф. др Сунчица Денић, редметни наставник, једногласно је одлучио да је овогодишњи победник студент Марија Станковић, са темом беседе Много говоримо, мало кажемо; много говоримо, мало чујемо . Два друга места деле Јелена Стошић и Љубица Николић, а два трећа места деле Милица Васиљковић и Марија Миленковић. Специјалне допунске награде добили су: Јелена Филиповић, Тијана Тодоровић, Александар Јовић и Јелена Станојевић, студенти четврте године.